גו-גל ✅ תיקון מחשבים

איך מפרמטים מחשב

אנא דרגו אותנו

איך מפרמטים מחשב
טכנאי ב 150 ₪ לביקור

איך מפרמטים מחשב

גו-גל מחשבים – צרכים טכנאי ❓ ✅ איך מפרמטים מחשב ❓ 
יעוץ ✅הדרכת מחשבים✅ לפרמט מחשב דרך bios
מכירת מחשבים ✅ שירות פירמוט מחשב
טכנאי מחשבים ב 150 ₪ ביקור!
✅ טכנאי למחשב

חייגו : 054-6341248
עד הבית 24/7

איך מפרמטים מחשב
כל מה שתצטרכו לדעת <<<

רוצים לדעת מחיר של פירמוט למחשב נייח\נייד ❓  ✅ חושבים שצריכים פירמוט למחשב הנייד שלכם❓    צריכים התקנה מחדש או תיקון למחשב✅ רוצים לדעת מחיר של התקנת אופיס Office חדש במחשבצריכים הצלה של הקובץ שלכם ? גיבוי ושחזור של המידע ✅ ,תרצו לדעת  איך מפרמטים מחשב צריכים עזרה עם האנטי וירוס שלכםרוצים לשדרג את המחשבצריכים עזרה דחופה בשירות למחשב נייד❓ 
 

איך מפרמטים מחשב
הדרך הקלה והמהירה ביותר!

פירמוט  מחשב נייד מומלץ בעיקר ע”י טכנאי מומחה לזה. זה יכול להיות לא פשוט ואף לעתים מסובך, גוזל זמן רב, ועלול להוביל לאובדן נתונים שלך אם לא תעשו זאת כראוי. חשוב להיות מודעים לסיכונים הפוטנציאליים ולהבין את השיטות הטובות ביותר לפירמוט למחשב נייח או נייד. כתבה זאת תספק לכם סקירה כללית של מס’ השיטות הטובות ביותר לפירמוט מחשב, כך שתוכלו לקבל החלטה מושכלת כיצד לגשת בצורה הטובה ביותר למשימה הזו. אסביר את היתרונות והחסרונות של כל שיטה, ונעזור לך להחליט איזו מהן מתאימה למחשב הנייד שלך. חשוב לציין שפירמוט יכול להיות תהליך בלתי הפיך למחשב שלכם, ולכן יש לעשות זאת בזהירות. חשוב מאוד שתגבו את הנתונים שלכם לפני התחלת תהליך הפירמוט למחשב. כדי להבטיח שניתן יהיה לשחזר א הקבצים שלכם, לאחר בעיות בלתי צפויות. לאחר קריאת המלצה זו, תהיה לכם הבנה טובה יותר של תהליך פירמוט, ותוכלו לפרמט את המחשב שלכם הנייח או הנייד בקלות וביעילות רבה.

1. לבצע גיבוי של כל הנתונים שלנו

לפני שנתחיל לפרמט את המחשב, חשוב לגבות את הקבצים החשובים שלנו. ביצוע הדבר יכול להיות ע”י העתקת החומר שלנו לכונן חיצוני, כגון כונן קשיח בחיבור USB או שירות אחסון בענן. גיבוי של הנתונים שלנו מבטיח שלא נאבד המסמכים או התמונות החשובים בעת פירמוט המחשב. אם אינכם בטוח כיצד לגבות את הנתונים שלכם, תוכלו ליצור איתנו קשר כאן! ולהזמין טכנאי עד הבית לגיבוי נתונים למחשב לפני הפירמוט שלו.

איך מפרמטים מחשב

2. אפסו את המחשב הנייד להגדרות היצרן


לרוב המחשבים כיום ולמערכת הפעלה ווינדוס 10 בעיקר – ניתן לבצע איפוס ושחזור כמובן שגם במחשבים ניידים, נסו לאפס את המחשב להגדרות היצרן שלו. איפוס המחשב להגדרות היצרן היא דרך מצוינת להתחיל מערכת הפעלה נקייה. אפשרות זו מועילה באם המחשב עמוס או שנהיה לרוב איטי. כדי לאפס את המחשב הנייד שלכם, צריך לפתוח את תוכנית השירות לשחזור המערכת בהגדרות שלכם, ניתן להגיע דרך לוח הבקרה. לאחר שתוכנית הנ”ל פתוחה, תוכלו לבצע את ההוראות שעל המסך כדי לאפס את המחשב בחזרה להגדרות היצרן. ולקבל את מערכת ההפעלה שלכם נקיה  וחדשה.

3. ניתן להשתמש בכונן USB כדי להתקין את מערכת ההפעלה מחדש בכל מחשב שתרצו

השתמשו בכונן ה-USB כדי להתקין את מערכת ההפעלה החדשה: אם ברצונכם להתקין מערכת הפעלה חדשה במחשב הנייד, תוכלו להשתמש בכונן USB. ראשית, תצטרך להוריד את מערכת ההפעלה מאתר היצרן ולשמור את הקובץ בכונן ה-USB שלך. לאחר מכן, הכנס את כונן ה-USB למחשב הנייד שלך והפעל מחדש את המחשב. במהלך תהליך האתחול, תתבקש לבחור את כונן ה-USB כהתקן האתחול. אם תפעל לפי ההוראות שעל המסך, מערכת ההפעלה החדשה תותקן במחשב הנייד שלך.

איך מפרמטים מחשב

4. עכשיו אפשר להתקין אפליקציות ומנהלי התקנים

השלב הנוסף שלנו לאחר פירמוט למחשב הוא התקנת אפליקציות ועדכון חומרה ומנהלי התקנים. השלב הזה מאוד חשוב בכדי לוודא  שכל החומרה שלכם במחשב תפעל כמו שצריך, כרטיס מסך, כרטיס קול, סאונד, צבעים, קורא USB , יציאות לכרטיסי זיכרון, מצלמה באם יש במחשב, וכל החומרה שקיימת שהמכשיר שלכם יפעל כהלכה. הקפד להתקין את כל האפליקציות הנפוצות, כמו הדפדפן אינטרנט כרום, גם אדג’ החדש לא יזיק, תוכנת אנטי-וירוס באם אין מובנה במחשב שלכם, Winrar, לדחיסת ושחרור קבצים דחוסים, תוכנת Adobe Reader וכל תוכנה אחרת שתצטרכו. בעתיד.

איך מפרמטים מחשב

5. עכשיו הגדירו את פרופיל המשתמש וההעדפות שלכם

לאחר פירמוט והגדרת המחשב שלכם והתקנת כל התוכנות הדרושות, הגיע הזמן להגדיר את פרופיל המשתמש והעדפותיך. קודם-כל, צרו חשבון משתמש ייחודי עם סיסמה. זה יהיה החשבון הראשי שבו אתם תשתמשו בכדי להיכנס ולגשת למחשב שלכם. לאחר יצירת חשבון, תוכל להתאים אישית את ההגדרות עבור רקע שולחן העבודה, הצבעים בתצוגה, שינוי שפה והעדפות אחרות. אתם גם יכולים להגדיר את אפשרויות האבטחה במחשב, כמו סיסמה או סורק טביעות אצבע. זה יבטיח שרק אתם בלבד יכולים לגשת למחשב הנייד או הנייח שלכם. כמו כן, הקפידו לשמור את כל השינויים שלכם ולהפעיל מחדש את המערכת. לסיום! פירמוט מחשב – יכול להיות משימה לא ברורה עבור כולם ואפשרית אך עם הכלים והפעולות הנכונות, אתם יכולים בקלות לפרמט את המחשב שלכם וליהנות מהיתרונות של התחלה של מחשב חדש. באמצעות 5 הפעולות הללו ראינו כיצד לאתחל מחדש מחשב מחדש, כולל כיצד להשתמש בכונן USB, כונן קשיח חיצוני, CD/DVD, דיסק התקנה של Windows ומחיצת שחזור. אנו מקווים שמדריך זה עזר לכם לפרמט את המחשב שלכם במהירות ובקלות. כמובן! לכל פתרון ניתן לפנות כאן! ליעוץ ושירות ע”י טכנאי מחשבים מומחה.

תוכן עניינים - המלצת טכנאי מחשבים:

איך מפרמטים מחשב

לתגובה

דילוג לתוכן