גו-גל ✅ תיקון מחשבים

אנטי וירוס למחשב

אנא דרגו אותנו

צריכים אנטי וירוס למחשב ❓

צרכים טכנאי ❓ ✅ התקנת אנטי וירוס למחשב ❓ הדרכת מחשבים ➡️ טכנאי מחשבים מכירה ✅ ל טכנאי מחשב ב 150 ₪ ⏩ התקנת אנטי וירוס למחשב ❓ כנסו ⏩ וירוס ?⏩

התקנת אנטי וירוס למחשב

תוכן עניינים – אנטי וירוס למחשב

התקנת אנטי וירוס למחשב למחשב נייד מומלץ בעיקר ע”י טכנאי מומחה לזה. זה יכול להיות לא פשוט ואף לעתים מסובך, גוזל זמן רב, ועלול להוביל לאובדן נתונים שלך אם לא תעשו זאת כראוי. חשוב להיות מודעים לסיכונים הפוטנציאליים ולהבין את השיטות הטובות ביותר לכך. להלן מדריך להתקנת אנטי וירוס ולפירמוט למחשב נייח או נייד, והתעסקות בענייני התקנת תוכנות פוטנציאליות – כתבה זאת תספק לכם סקירה כללית של מס’ השיטות הטובות ביותר לפירמוט מחשב, כך שתוכלו לקבל החלטה מושכלת כיצד לגשת בצורה הטובה ביותר למשימה הזו. אסביר את היתרונות והחסרונות של כל שיטה, ונעזור לך להחליט איזו מהן מתאימה למחשב הנייד שלך. חשוב לציין שפירמוט יכול להיות תהליך בלתי הפיך למחשב שלכם, ולכן יש לעשות זאת בזהירות. חשוב מאוד שתגבו את הנתונים שלכם לפני התחלת תהליך הפירמוט והתקנת אנטי וירוס למחשב. כדי להבטיח שניתן יהיה לשחזר א הקבצים שלכם, לאחר בעיות בלתי צפויות. לאחר קריאת המלצה זו, תהיה לכם הבנה טובה יותר של תהליךהתקנות אנטי וירוס ו פירמוט, ותוכלו לפרמט את המחשב שלכם הנייח או הנייד בקלות וביעילות רבה.

 

 

 

 

1. לפני התקנת אנטי וירוס בצעו גיבוי

לפני שנתחיל לפרמט את המחשב, או אם נרצה להתקין בו אנטי וירוס, חשוב לגבות את הקבצים החשובים שלנו. ביצוע הדבר יכול להיות ע”י העתקת החומר שלנו לכונן חיצוני, כגון כונן קשיח בחיבור USB או שירות אחסון בענן. גיבוי של הנתונים שלנו מבטיח שלא נאבד המסמכים או התמונות החשובים בעת פירמוט המחשב. אם אינכם בטוח כיצד לגבות את הנתונים שלכם, תוכלו ליצור איתנו קשר כאן! ולהזמין טכנאי עד הבית לגיבוי נתונים למחשב לפני הפירמוט שלו.

אנטי וירוס למחשב

 

2. אפסו את המחשב הנייד להגדרות היצרן


לרוב המחשבים כיום ולמערכת הפעלה ווינדוס 10 בעיקר – ניתן לבצע איפוס ושחזור כמובן שגם במחשבים ניידים, נסו לאפס את המחשב להגדרות היצרן שלו. איפוס המחשב להגדרות היצרן היא דרך מצוינת להתחיל מערכת הפעלה נקייה. אפשרות זו מועילה באם המחשב עמוס או שנהיה לרוב איטי. כדי לאפס את המחשב הנייד שלכם, צריך לפתוח את תוכנית השירות לשחזור המערכת בהגדרות שלכם, ניתן להגיע דרך לוח הבקרה. לאחר שתוכנית הנ”ל פתוחה, תוכלו לבצע את ההוראות שעל המסך כדי לאפס את המחשב בחזרה להגדרות היצרן. ולקבל את מערכת ההפעלה שלכם נקיה  וחדשה.

 

3. ניתן להשתמש בכונן USB כדי להתקין אנטי וירוס

השתמשו בכונן ה-USB כדי להתקין את מערכת ההפעלה החדשה: אם ברצונכם להתקין מערכת הפעלה חדשה במחשב הנייד, תוכלו להשתמש בכונן USB. ראשית, תצטרך להוריד את מערכת ההפעלה מאתר היצרן ולשמור את הקובץ בכונן ה-USB שלך. לאחר מכן, הכנס את כונן ה-USB למחשב הנייד שלך והפעל מחדש את המחשב. במהלך תהליך האתחול, תתבקש לבחור את כונן ה-USB כהתקן האתחול. אם תפעל לפי ההוראות שעל המסך, מערכת ההפעלה החדשה תותקן במחשב הנייד שלך.

אנטי וירוס למחשב
 

4. עכשיו ניתן להתקין אנטי וירוס אפליקציות ומנהלי התקנים

השלב הנוסף שלנו לאחר פירמוט למחשב הוא התקנת אפליקציות ועדכון חומרה ומנהלי התקנים. השלב הזה מאוד חשוב בכדי לוודא  שכל החומרה שלכם במחשב תפעל כמו שצריך, כרטיס מסך, כרטיס קול, סאונד, צבעים, קורא USB , יציאות לכרטיסי זיכרון, מצלמה באם יש במחשב, וכל החומרה שקיימת שהמכשיר שלכם יפעל כהלכה. הקפד להתקין את כל האפליקציות הנפוצות, כמו הדפדפן אינטרנט כרום, גם אדג’ החדש לא יזיק, תוכנת אנטי-וירוס באם אין מובנה במחשב שלכם, Winrar, לדחיסת ושחרור קבצים דחוסים, תוכנת Adobe Reader וכל תוכנה אחרת שתצטרכו. בעתיד.

אנטי וירוס למחשב

 

5. הגדירו את פרופיל המשתמש וההעדפות שלכם

לאחר פירמוט והגדרת המחשב שלכם מחדש, והתקנת כל התוכנות הדרושות, הגיע הזמן להגדיר את פרופיל המשתמש והעדפותיך. קודם-כל, צרו חשבון משתמש ייחודי עם סיסמה. זה יהיה החשבון הראשי שבו אתם תשתמשו בכדי להיכנס ולגשת למחשב שלכם. לאחר יצירת חשבון, תוכל להתאים אישית את ההגדרות עבור רקע שולחן העבודה, הצבעים בתצוגה, שינוי שפה והעדפות אחרות. אתם גם יכולים להגדיר את אפשרויות האבטחה במחשב, כמו סיסמה או סורק טביעות אצבע. זה יבטיח שרק אתם בלבד יכולים לגשת למחשב הנייד או הנייח שלכם. כמו כן, הקפידו לשמור את כל השינויים שלכם ולהפעיל מחדש את המערכת. לסיום! פירמוט מחשב – יכול להיות משימה לא ברורה עבור כולם ואפשרית אך עם הכלים והפעולות הנכונות, אתם יכולים בקלות לפרמט את המחשב שלכם וליהנות מהיתרונות של התחלה של מחשב חדש. באמצעות 5 הפעולות הללו ראינו כיצד לאתחל מחדש מחשב מחדש, כולל כיצד להשתמש בכונן USB, כונן קשיח חיצוני, CD/DVD, דיסק התקנה של Windows ומחיצת שחזור. אנו מקווים שמדריך זה עזר לכם לפרמט את המחשב שלכם במהירות ובקלות. כמובן! לכל פתרון ניתן לפנות כאן! ליעוץ ושירות ע”י טכנאי מחשבים מומחה.

1 מחשבה על “אנטי וירוס למחשב”

  1. פינגבאק: מחיקת וירוסים במחשב - גו-גל ✅ תיקון מחשבים מחיקת וירוס מה מחשב <

לתגובה

דילוג לתוכן