גו-גל ✅ תיקון מחשבים

דיסק ssd

אנא דרגו אותנו

דיסק ssd
והאם המחשב שלי תומך ❓

טכנאי ב 150 ₪ ביקור
ללא צורך במעבדה


אתרינו גו – גל מחשבים –  מספקים התקנת דיסק ssd ✅ שירות SSD
צריכים התקנת SSD למחשב נייד
צרו קשר ליעוץ ועזרה

הדרכת מחשבים התקנת תוכנות
תיקון מחשבים נייחים וניידים. התקנת מערכות ועזרים
טכנאי מחשב ב 150 ₪ לשעה!
טכנאי מחשבים
עד הבית!
בטלפון : 054-6341248
עד הבית 24/7 ביממה.התקנת SSD במחשב
התקנת SSD - לחצו לחיוג !

 

דיסק ssd
 •  זמינות: זמין במלאי
 •  קונסולה: חומרה
 •  תאריך יציאה SSD:  חדש חדש!!!
 •  מערכת הפעלה: Official Website
 •  מפתח: Microsoft
 • מחיר התקנה ושדרוג: 199 ₪ (מבצע למזימינים דרך האתר)
 •  תמיכת מערכות הפעלה: Windows
 
 
התקנת SSD
 
 FacebookGoogle Pinterest Tumblr Twitter VK

טכנולוגיה חדשה בעולם!

כל מה שאתם צריכים באופן והסברה די פשוט לשדרוג המחשב שלכם, להעצים ביצועים ומהירות למערכת ההפעלה שלך.

רוצים להתקין SSD ?

כדי להתחיל, ראשית כל שעליכם הוא לבצע גיבוי למחשב שלכם, או לחילופין ניתן לבצע שמירת המידע באיסוף המחשב למעבדה והחזרה יום לאחר ביצוע העברת החומר שלכם לדיסק ה SSD החדש.. וכמובן לאחר התקנת מערכת הפעלה מחדש

התקנת SSD

תגיות

תוספות וטכנולוגיה חדשה

 
דיסק NVME 2.0

פרטים נוספים

כיום אנו משתמשים לרוב בטכנולוגיה ה SSD הזו, או MV2, רוב המחשבים הניידים שנרכוש כבר יגיעו עם כונן M2 כשמו NVME 2.0 – התקן אחסון חדיש ביותר ומהיר הרבה יותר מהישן שאנו מכירים HD רגיל.
קוד דיגיטלי (CDKEY) למוצר של ווינדוס או אופיס לסטודנט ולבית 2019 למחשב. לאחר הרכישה ישלח לאימייל אותו בחרתם בעת ההרשמה קוד דיגיטלי אשר באמצעותו תוכלו להוריד את המוצר. את הקוד שקיבלתם ניתן לפדות בOfficial Website בכל מקום וזמן שרק תבחרו. לאחר אימות הקוד בOfficial Website תוכלו להוריד את המוצר ישירות אל המחשב שלכם. סוג המוצר : תוכנות משרדיות.

דרישות מערכת

הדרישות המינימליות שאתם צריכים להתקנת ווינדוס:

 • מערכות הפעלה, או ללא : Windows
 • מעבד : 1.6 GHz, dual-core processor
 • ראם : 4 GB, 2 GB (32-bit) RAM
 • הארדיסק : 4 GB
 • כרטיס מסך : 1280×768 screen resolution

המחשב שלי מריץ את זה? איך מתקינים ווינדוס? המחשב שלך לא עולה כרגיל? המחשב שלך לא מציג במסך? 


גו-גל מחשבים – אתר למחפשי טכנאי מחשבים אם שכחת את הסיסמא שלך, אל דאגה! אנחנו כאן בפתרון שיכחת הסיסמה במחשב, כמו כן ניתן להיעזר בנו בהתקנת תוכנות, מערכות הפעלה,
תמיכה לתוכנת זום. התקנת זום במחשב,
 שירות התקנת תוכנות. התקנת תוכנת פוטושופ, אינדיזיין, אילוסטרייטור, CSS adobe indesign, פוטושופ. דיסק SSD חדש למחשב, פירמוט מחשב והתקנת ווינדוס 7התקנת הרדיסק SSD טכנולוגיה מהירה, דיסק קשיח מהיר ביותר משדרג את המחשב, התקנת ווינדוס, החדש 11 גרסאות של ווינדוס 10 7 XP  ועוד .. תיקון מחשב, פירמוט מחשב חדש, הרכבת מחשב, ביקור ב 150 ₪ טכנאי מחשבים , זמינות 24/7 בטלפון : 054-6341248 עד הבית 24/7 ביממה. באתר תמצאו את כל המידע אודות תיקון מכירה ושירות ל מחשב, מעבדת מחשב בעיר, מדריכים, עזרים, התקנת תוכנות, מערכות הפעלה ועוד. הביקור כרוך בתשלום לא כולל מע”מ.

התקנת SSD - לחצו לחיוג !תיקון כל חברות המחשבים שירות | מקצועיות | אמינות

טכנאי מחשבים

האם המחשב שלי תומך?
התקנת SSD
לחצו לבדוק!
טכנאי להתקנת SSD
שדרוג ניתן ?
ומה עם המידע ?

בשירות האתר התקנת תוכנות כגון : זום, ZOOM, SKYPE, סקייפ, תוכנות מבית אדובי, אינדיזיין, אילוסטרייטור, התקנת כל סוגי התוכנות, ייתכנו שינויים בעלויות התוכנה עקב תוכנה חוקית המגיעה עם רשיון מספר ייחודי להפעלת התוכנה. התקנות כונן הרדיסק SSD, התקנת תוכנות ADOBE או בכול עת ותקלה, עלינו לדעת שטכנאי מחשבים מהאתר יגיע לביתך, יעניק לך שירות כראוי למחשב שלך ולמידע הנמצא בו . אם יש צורך בהדרכה ראשונית לגבי תפעול התוכנה, או כל בעיה. להלן חלק מהשירותים אותו אנו מעניקים ללקוחותינו. בכל עת. החומר שלך יגובה ולא יימחק באף טיפול במחשב שלך.

טכנאי מחשבים מקצועי

התקנת SSD - לחצו לחיוג !

דיסק ssd
כולל התקנת מערכת הפעלה
עד הבית אמין זול ומקצועי

התקנת תוכנות : שחזור סיסמאות, התקנת SSD דיסק קשיח, זום, ZOOM, אדובי, ווינדוס, פוטושופ חינם, התקנת אינדיזיין, אילוסטרייטור, התקנות רכיבי מחשבים חדשים, התקנת SSDטכנאי מחשבים, המספק שירותי תיקוני מחשב,  תיקון מחשבים, טכנאי עד הבית, שירותי מחשבים בכל שעות היממה, תוכלו למצוא מגוון רב של מידע בכל הקשור לטכנאי מחשבים בכל מקום בארץ. באתר טכנאי מחשבים, אתר תיקון מכירה ושירות מחשבים. מעניקים שירות בכל הארץ מהצפון עד הדרום, טכנאי מחשבים בשומרון ביהודה ובירושלים, מדריכי עזר של תיקון של נייחים וניידים במחיר לכל כיס, רק לשמור על המחשב: כמו כן ניתן להנכס לכתובת האתר שלנו תמיד ולהתעדכן  ב   googlle.co.il  ולהינות מהצפייה בתוכן מעניין. תמיד נוסיף תכנים ארט וידאו ומדריכים בכל הנוגע ל מחשבים. אנו גם באתר הפייסבוק שלנו בלינק של טכנאי מחשבים גוגל מחשבים טכנאי מחשבים עד הבית.

התקנת SSD - טכנאי מחשבים עד הבית

דיסק ssdדיסק ssd - לחצו לחיוג !

לתגובה

דילוג לתוכן