גו-גל ✅ תיקון מחשבים

טיפול במחשב

אנא דרגו אותנו

למה המחשב איטי ⌨️
מתי עשית טיפול במחשב ❓ שלך

טיפול במחשב

תגבירו ביצועים, עם טיפול במחשב ע”י טכנאי עד הבית

הגעתם כי חיפשתם טיפול במחשב ❓  ידעתם מה חיפשתם! שירות טכנאי מחשבים עד הבית אמין זול ומקצועי!
עליכם לדעת כי שירות מהאתר שלנו, מפנה לטכנאי מחשבים מקצועי אשר יאבחן את התקלה במחשב שלכם וככל שיאופשר התיקון יבוצע בביתכם או בעסק שלכם ללא צורך לאסוף את המחשב למעבדה.
אנו מעניקים שירותים נוספים כגון: התקנת אופיס במחשב שלכם, כרוך כמובן בהתקנת רשיון לתוכנה, התקנת SSD במחשב כמובן יעצים ויגביר ביצועים גבוהים ביותר במחשב, וכל שעליכם הוא להתקין SSD את מערכת ההפעלה מחדש ע”י טכנאי מחשבים מקצועי עד אליכם.

השירות אצלנו מבוצע בבית הלקוח, כרןך בהתקנה ושדרוג ב 150 ₪ ⌨️ לשעת עבודה
ביקור טכנאי מחשבים – התקנה בבית הלקוח לחסוך הגעה למעבדת מחשבים
היה יצירתי בעבודה ובחזון שלך. עם Windows 11, תוכלו לעשות דברים אדירים יותר.

טיפול במחשבהמחשב שלי מהיר עכשיו!

לאחר ביקור טכנאי שלנו, נאפיין את ביתכם ונוכל לדעת האם סיבים אופטיים הוא תרחיש אשר יכול להתממש בבית שלכם. סיב אופטי דרוש התקנה של תשתית מסויימת אשר מחליפה את התשתית הישנה בביתכם. המחשב שלכם יעצים את הביצועים שלו, בין אם יהיה עליכם לשנות את לוח הזמנים או את סגנון העבודה שלכם, אחרי טיפול במחשב מרעיש, נבדוק את התוכנות במחשב שלך, אופיס 2019 עם מערכת Windows 11 החדש כולל את הכלים והתכונות שיסייעו לך לבצע את הדברים הפשוטים ביותר.

קבלו טיפים

טיפול במחשב - לחצו לחיוג!

קבלו תמיכה

זקוקים לסיוע בטיפול במחשב? יש תקלה במחשב? זקוק להתקנת אופיס למחשב? צריך התקנה ב-Windows 10? רוצה לשדרוג ל ווינדוס 11 החדש? עיין בשאלות נפוצות ובפורומים או פנה לתמיכת הלקוחות בטלפון או בצ’אט. קבל את מה שדרוש לך כדי לפתור את הבעיה שלך במהירות.

תמיכה של WINDOWS

עכשיו אתה יכול לסמוך על המחשב
המחשב איטי ❓ זה הזמן לטיפול במחשב!

אנשים בכל רחבי העולםכבר משתדרגים לסיבים האופטיים, וכמובן מסתמכים על אופיס 2019 ועל מערכת הפעלה החדישה Windows 11 מסיבות רבות ושונות. קומץ דברים שאנחנו גאים להמשיך לספק, הם שדרוגים מחודשים למחשבים שלכם, בצעו שדרוג SSD ותהנו ממירב הביצועים הגבוהים שיש כיום למחשבים שלנו.

טיפול במחשב ➡️ לחצו לטכנאי מחשבים

תיהנו כעת מהמחשב שלכם!
המחשב איטי – מה עושים?

ראשית כל תאמו ביקור טכנאי, בעת ביקור טכנאי מחשבים שלנו, נבדוק היתכנות שלכם לסיבים אופטיים, הטכנאי יעצים את הביצועים שלכם, כולל חידושים, החל מהתקנת תוכנות לתמיכה במסך מגע2 ועד תכונות שמסייעות לך להתמקד וליצור עם  Windows.באפשרות קלה יותר. צרו קשר עם טכנאי מהאתר שלנו בקלות.

צריכים טכנאי מחשבים ❓ טיפול במחשב ❓ שירות
תיקון מחשבים מקצועי – עד הבית
.
גם בצל הקורונה תיקון מחשבים מגיעים עד הבית.
✅ יעוץ,  ✅ הדרכת מחשבים,  ✅ מכירת מחשבים  ✅ תיקון מחשבים נייחים וניידים
✅ביקור טכנאי מחשב ב 150 ₪ בלבד!
שירות ✅ תמיכה ➡️ טכנאי מחשבים ✅ שדרוג SSD
✅ל טכנאי מחשב ב 150 ₪ ➡️ התקנת אופיס במחשב ✔️➡️ כנסו <<<

טיפול במחשב ➡️ לחצו לטכנאי מחשבים

טכנאי מחשבים עד הבית שלך.תיקון מחשבים

טיפול במחשב ⌨️
יעוץ בביתך
ב 150 ש”ח לביקור!

טיפול במחשב ➡️ לחצו לטכנאי מחשבים

ברגע שהחלטתם לבצע הזמנת טכנאי מחשבים,  עקב טיפול במחשב מרעיש, שדרוגים ⌨️ התקנת אופיס 2019 מומלץ לבצע ראשית החלפת SSD למחשב נייד , התקנת Windows 11 מגיעה עם חבילה מקיפה של אנטי וירוס, חומת אש, הגנה מפני תוכנות כופר ותכונות אינטרנט – כל זאת ללא עלות נוספת עבורך.1

מספר כותרי משחקים ל-Windows 10 ו-Xbox מסביב למסך דיגיטלי עם לוח מקשים, עכבר ובקר

עכשיו המחשב לא יעבוד לאט

מגוון רחב של תוכנות ומשחקים זמינים גם ב-Windows 10 – וגם ב Windows 11 החדש, עם פלטפורמת המשחקים ב-PC הפופולרית ביותר על פני כדור הארץ.3

המחשב שלך עם הביצועים הגבוהים ביותר

לא משנה אם יש לך מוגבלות כלשהי בחומרה במחשב, ביצוע טיפול כראוי, התקנת אופיס 2019, מומלץ לאחר שדרוג והתקנת SSD למחשב נייד, היא העצה המועדפת הטובה ביותר ומערכת Windows 10 או 11 מתאימה עצמה אליך. ולאופיס שלך

ראה כלים

דילוג לתוכן