גו-גל ✅ תיקון מחשבים

מדריך כיצד לפרמט את המחשב

אנא דרגו אותנו

מדריך כיצד לפרמט את המחשב
טכנאי ב 150 ₪ ביקור.


אתר גו-גל מחשבים – שירות מדריך פירמוט המחשב, שירות ✡ טכנאי מחשבים ✡ , הזמנת טכנאי למחשב, ביקור טכנאי ב 150 ₪ זמינות 24/7 בטלפון : 054-6341248 עד הבית 24/7 ביממה. יעוץ ושירות של הזמנת טכנאי למחשב, מתקן מחשב 24/7 ביממה.

פירמוט , מה זה?

פירמוט המחשב הינו מחיקת כל החומר במחשב, המידע הקיים, והקבצים עד שלא נשאר זכר למידע הקיים. והחזרת המחשב למצבו המקורי אשר יצא ממפעל היצור.

מתי יש צורך בפירמוט והתקנה מחדש של מערכת ההפעלה?

  • כשהמחשב מתחיל להיות  כבד \ עמוס בגלל שהותקנו עליו הרבה תוכנות או רוגלות.
  • כשנכנס תולעת או וירוס, והמחשב נהיה די איטי.
  • כשיש שגיאות במערכת ההפעלה. והמחשב עושה ריסט לבדו.
  • כשמערכת ההפעלה אינה עולה או אינה מגיבה. או נתקעת לנו באמצע העבודה.

כשהמחשב עובד לאט, יש צורך בפירמוט?

כשהמחשב עובד לאט, לא תמיד זה אכן בעיות תוכנה אשר מצריכה פירמוט והתקנה מחדש, לפעמים הבעיה יכולה לנבוע מסיבות שונות:

  • חוסר בזיכרון.
  • המאוורר חסום – המחשב מתחמם ואינו יכול לעבוד כראוי.
  • דיסק קשיח תקול.
  • מחשב ישן.
  • מהירות מעבד המחשב נמוכה מידי.

מה עלי לבדוק לפני ביצוע הפירמוט? לפני ביצוע הפירמוט יש לגבות את המידע הקיים: מסמכים, תמונות, שירים, סרטים וקבצים שונים. היכן נמצא המידע שלי במחשב? במחשבים שמותקנת עליהם מערכת הפעלה מסוג ווינדוס, המידע ממוקם לרוב בכונן הראשי, בדרך כלל זה כונן C . נגשים ל’משתמשים’ ובוחרים את המשתמש הרצוי – אותו רוצים לגבות. רצוי לגבות את כל התיקיה בכונן חיצוני נפרד מהמחשב. במידה ויש נתונים שלא שמורים אך ורק בתיקית המשתמש, יש לגבותם, או לגבות את כל הדיסק הקשיח, וזאת כדי לאבטח את עצמנו – שלא נאבד מידע יקר בזמן פירמוט המחשב. כיצד מתבצע תהליך של הפירמוט? יש כמה סוגים של פירמוט מחשב, יש מחשבים שכונן דיסק הקשיח שלהם מחולק למחיצות \  שני חלקים: 1) חלק שעליו מותקן מערכת ההפעלה. 2) חלק שעליו שמור המידע. במקרה זה אין צורך במחיקת כל המחשב, משום שהחלק של המידע שמור במחיצה נפרדת – שם שמור כל המידע. כמו כן עלות של התקנה כזו תהיה פחותה, משום שאין צורך בשמירה וגיבוי של המידע לרוב.

האם אני יכול\ה לפרמט לבד?

רצוי מאוד שפירמוט של מחשב יתבצע על ידי איש מקצועי מוסמך ובטח אמין, אשר רק לאחר בדיקת המחשב אכן יקבע בוודאות שיש צורך בפירמוט של המחשב שלכם. אנו נבצע עבורכם פירמוט מקצועי, ולבקשתכם נבצע אף גיבוי לחומר הקיים במחשב. כל סוג של תיקון מחשב נייד תוכלו למצוא אצלינו במעבדה שלנו. שלרוב נמצא בביתכם. שם יטופל התקלה. ויתבצע הפירמוט פירמוט המחשב

המחשב מקולקל?

באתרנו גו-גל מחשבים ניתן לקבל יעוץ ושירות למחשב LENOVO, החלפת מסך לניידים של מחשבי לפטופ DELL, שירות בירושלים והסביבה. תיקון נייד של לנובו. תיקון נייד של HP, שדרוג מחשב DELL, התקנת דיסק SSD חדש למחשב, פירמוט מחשב והתקנת ווינדוס 7התקנת הרדיסק SSD טכנולוגיה מהירה, דיסק קשיח מהיר ביותר משדרג את המחשב, התקנת ווינדוס, החדש 10 גרסאות של 7 XP  ועוד ..

תיקון מחשב, פירמוט מחשב חדש, הרכבת מחשב, ביקור ב 150 ₪ תיקון מחשבים , זמינות 24/7 בטלפון : 054-6341248 עד הבית 24/7 ביממה. באתר תמצאו את כל המידע אודות תיקון מכירה ושירות ל מחשב, מעבדת מחשב בעיר, מדריכים, עזרים, התקנת תוכנות, מערכות הפעלה ועוד. הביקור כרוך בתשלום לא כולל מע”מ.

מדריך כיצד לפרמט את המחשב

טכנאי מחשבים

תיקון המחשב ומה עם המידע ?

בכול עת עלינו לדעת שהטכנאי מחשבים יעניק לנו שירות כראוי למחשב שלנו ולמידע הנמצא בו . להלן חלק מהשירותים אותו אנו מעיניקים ללקוחותינו. בכל עת. החומר שלך יגובה ולא יימחק באף טיפול במחשב שלך.

מדריך כיצד לפרמט את המחשב

מדריך כיצד לפרמט את המחשב
טכנאי – עד הבית – אמין זול ומקצועי

באתר טכנאי מחשבים, המספק שירותי תיקוני מחשב,  תיקון מחשבים, טכנאי עד הבית, שירותי מחשבים בכל שעות היממה, תוכלו למצוא מגוון רב של מידע בכל הקשור לטכנאי מחשבים בכל מקום בארץ. באתר טכנאי מחשבים, אתר תיקון מכירה ושירות מחשבים. שירות בכל הארץ מהצפון עד הדרום, טכנאי מחשבים בשומרון ביהודה ובירושלים, מדריכי עזר של תיקון של נייחים וניידים במחיר לכל כיס, רק לשמור על המחשב: כמו כן ניתן להנכס לכתובת האתר שלנו תמיד ולהתעדכן  ב   googlle.co.il  ולהינות מהצפייה בתוכן מעניין. תמיד נוסיף תכנים ארט וידאו ומדריכים בכל הנוגע ל מחשבים. אנו גם באתר הפייסבוק שלנו בלינק של טכנאי מחשבים גוגל מחשבים טכנאי מחשבים עד הבית.

גו-גל מחשבים | תיקון טכנאי מחשבים

לתגובה

דילוג לתוכן