גו-גל ✅ תיקון מחשבים

מדריך להתקנה וינדוס 11

אנא דרגו אותנו

מדריך להתקנה וינדוס 11
טכנאי ב 150 ₪ ביקור
ללא צורך במעבדה


אתרינו גו – גל מחשביםמספק שירות מדריך להתקנה וינדוס 11.  ✅ התקנת תוכנת ווינדוס הדרכת מחשבים
התקנת תוכנות תיקון מחשבים נייחים וניידים. התקנת מערכות ועזרים
טכנאי מחשב ב 150 ₪ לשעה!
טכנאי מחשבים
עד הבית!
בטלפון : 054-6341248
עד הבית 24/7 ביממה.מדריך להתקנה וינדוס 11
לחצו לחיוג תיקון מחשביםמדריך להתקנה וינדוס 11

 

מדריך להתקנה וינדוס 11
 •  זמינות: זמין במלאי
 •  קונסולה: PC
 •  תאריך יציאה: 24/06/20 – חדש חדש!!!
 •  פלטפורמה: Official Website
 •  מפתח: Microsoft
 • מחיר רישיון שדרוג: 199 ₪ (מבצע למזימינים דרך האתר)
 •  מערכות הפעלה: Windows
 
 
 
Facebook Google Pinterest Tumblr Twitter VK

תיאור המוצר

כל מה שאתם צריכים בתוכנה אחת. בכדי להפעיל את המחשב החדש שלכם, מערכת ההפעלה החדשה מבית Microsoft – 

רוצה להתקין את Windows 11 החדש במחשב?

כדי להתחיל, ראשית עליך להחזיק ברשיון להתקנת Windows 10. או 11 ולאחר מכן, באפשרותך להוריד ולהפעיל את הכלי ליצירת מדיה. לקבלת מידע נוסף על אופן השימוש בכלי, עיין בהוראות שלהלן.

מדריך להתקנה וינדוס 11

תגיות

תמונות נוספות

 
מדריך להתקנה וינדוס 11

פרטים נוספים

קוד דיגיטלי (CDKEY) למוצר של ווינדוס או אופיס לסטודנט ולבית 2019 למחשב. לאחר הרכישה ישלח לאימייל אותו בחרתם בעת ההרשמה קוד דיגיטלי אשר באמצעותו תוכלו להוריד את המוצר. את הקוד שקיבלתם ניתן לפדות בOfficial Website בכל מקום וזמן שרק תבחרו. לאחר אימות הקוד בOfficial Website תוכלו להוריד את המוצר ישירות אל המחשב שלכם. סוג המוצר : תוכנות משרדיות.

דרישות מערכת

הדרישות המינימליות שאתה צריך..

 • מערכות הפעלה, או ללא : Windows
 • מעבד : 1.6 GHz, dual-core processor
 • ראם : 4 GB, 2 GB (32-bit) RAM
 • הארדדיסק : 4 GB
 • כרטיס מסך : 1280×768 screen resolution

המחשב שלי מריץ את זה? איך מתקינים ווינדוס? המחשב שלך לא עולה כרגיל? המחשב שלך לא מציג במסך? 


גו-גל מחשבים – אתר למחפשי טכנאי מחשבים אם שכחת את הסיסמא שלך, אל דאגה! תמיכה לתוכנת זום. התקנת זום במחשב, שירות התקנת תוכנות. התקנת תוכנת פוטושופ, אינדיזיין, אילוסטרייטור, CSS adobe indesign, פוטושופ. דיסק SSD חדש למחשב, פירמוט מחשב והתקנת ווינדוס 7התקנת הרדיסק SSD טכנולוגיה מהירה, דיסק קשיח מהיר ביותר משדרג את המחשב, התקנת ווינדוס, החדש 11 גרסאות של ווינדוס 10 7 XP  ועוד .. תיקון מחשב, פירמוט מחשב חדש, הרכבת מחשב, ביקור ב 150 ₪ טכנאי מחשבים , זמינות 24/7 בטלפון : 054-6341248 עד הבית 24/7 ביממה. באתר תמצאו את כל המידע אודות תיקון מכירה ושירות ל מחשב, מעבדת מחשב בעיר, מדריכים, עזרים, התקנת תוכנות, מערכות הפעלה ועוד. הביקור כרוך בתשלום לא כולל מע”מ.

מדריך להתקנה וינדוס 11תיקון כל חברות המחשבים שירות | מקצועיות | אמינות

טכנאי מחשבים

מדריך להתקנה וינדוס 11
שדרוג ניתן ?
ומה עם המידע ?

בשירות האתר התקנת תוכנות כגון : זום, ZOOM, SKYPE, סקייפ, תוכנות מבית אדובי, אינדיזיין, אילוסטרייטור, התקנת כל סוגי התוכנות, ייתכנו שינויים בעלויות התוכנה עקב תוכנה חוקית המגיעה עם רשיון מספר ייחודי להפעלת התוכנה. התקנות כונן הרדיסק SSD, התקנת תוכנות ADOBE או בכול עת ותקלה, עלינו לדעת שטכנאי מחשבים מהאתר יגיע לביתך, יעניק לך שירות כראוי למחשב שלך ולמידע הנמצא בו . אם יש צורך בהדרכה ראשונית לגבי תפעול התוכנה, או כל בעיה. להלן חלק מהשירותים אותו אנו מעניקים ללקוחותינו. בכל עת. החומר שלך יגובה ולא יימחק באף טיפול במחשב שלך.

מדריך להתקנה וינדוס 11

מדריך להתקנה וינדוס 11
שכחת את הסיסמא למחשב ?
עד הבית אמין זול ומקצועי

התקנת תוכנות : שכון סיסמאות, זום, ZOOM, אדובי, ווינדוס, פוטושופ חינם, התקנת אינדיזיין, אילוסטרייטור, התקנות רכיבי מחשבים חדשים, התקנת SSDטכנאי מחשבים, המספק שירותי תיקוני מחשב,  תיקון מחשבים, טכנאי עד הבית, שירותי מחשבים בכל שעות היממה, תוכלו למצוא מגוון רב של מידע בכל הקשור לטכנאי מחשבים בכל מקום בארץ. באתר טכנאי מחשבים, אתר תיקון מכירה ושירות מחשבים. מעניקים שירות בכל הארץ מהצפון עד הדרום, טכנאי מחשבים בשומרון ביהודה ובירושלים, מדריכי עזר של תיקון של נייחים וניידים במחיר לכל כיס, רק לשמור על המחשב: כמו כן ניתן להנכס לכתובת האתר שלנו תמיד ולהתעדכן  ב   googlle.co.il  ולהינות מהצפייה בתוכן מעניין. תמיד נוסיף תכנים ארט וידאו ומדריכים בכל הנוגע ל מחשבים. אנו גם באתר הפייסבוק שלנו בלינק של טכנאי מחשבים גוגל מחשבים טכנאי מחשבים עד הבית.

מדריך להתקנה וינדוס 11


לתגובה

דילוג לתוכן