גו-גל ✅ תיקון מחשבים

התקנת ms project להורדה

אנא דרגו אותנו

התקנת ms project להורדה
טכנאי ב 150 ₪
התקנה בביתך.

אתרינו גו – גל מחשביםשירות 🎯 התקנת ms project להורדה . גם בצל הקורונה מגיעים עד הבית.
✅ יעוץ למחשב✅ הדרכת מחשבים,  ✅ מכירת מחשבים ✅ תיקון מחשבים נייחים וניידים.
✅ ביקור טכנאי מחשב ב 150 ₪ ביקור!
טכנאי מחשבים עד הבית שלך.

[☎]054-6341248צור קשר

עד הבית 24/7 ביממה.התקנת ms project להורדה


 

התקנת ms project להורדה
 •  זמינות: זמין במלאי
 •  קונסולה: PC
 •  תאריך יציאה: 29/07/2015
 •  פלטפורמה: Official Website
 •  מפתח: Microsoft
 • מחיר רישיון : 490 ₪ (מבצע למזימינים דרך האתר)
 •  מערכות הפעלה: Windows
 
 
 
Facebook Google Pinterest Tumblr Twitter VK

תיאור המוצר

כל מה שאתם צריכים בתוכנה אחת. בכדי להפעיל במחשב החדש שלכם את התוכנה ms project  מבית Microsoft

רוצה להתקין את  ms project 2016 במחשב ?

כדי להתחיל, ראשית עליך להחזיק ברשיון להתקנת ms-project. לאחר מכן, באפשרותך להוריד ולהפעיל את הכלי ליצירת מדיה. לקבלת מידע נוסף על אופן השימוש בכלי, עיין בהוראות שלהלן.

התקנת ms project להורדה
כלים עבור WIndows 10 – מאתר מייקרוסופט ;

תגיות ;

Microsoft Project 2016 Professional

תמונות נוספות ;

 
שמירת קובץ וורד כ pdfאופיס 19

תיקון מחשב

פרטים נוספים עבור קוד רשיון מפתח ;

קוד דיגיטלי (CDKEY) למוצר של ווינדוס או אופיס לסטודנט ולבית 2019 למחשב. לאחר הרכישה ישלח לאימייל אותו בחרתם בעת ההרשמה קוד דיגיטלי אשר באמצעותו תוכלו להוריד את המוצר. את הקוד שקיבלתם ניתן לפדות בOfficial Website בכל מקום וזמן שרק תבחרו. לאחר אימות הקוד בOfficial Website תוכלו להוריד את המוצר ישירות אל המחשב שלכם. סוג המוצר : תוכנות משרדיות.

דרישות מערכת ;

הדרישות המינימליות שאתה צריך..
 • מערכות הפעלה, או ללא : Windows
 • מעבד : 1.6 GHz, dual-core processor
 • ראם : 4 GB, 2 GB (32-bit) RAM
 • הארדדיסק : 4 GB
 • כרטיס מסך : 1280×768 screen resolution
המחשב שלי מריץ את זה? איך מתקינים ווינדוס? המחשב שלך לא עולה כרגיל? המחשב שלי לא מריץ משחקים?

התקנת ms project להורדה

המחשב שלכם איטי?
☑️ צריכים להתקין ווינדוס ואתם לא יודעים איך?
חייבים תוכנת אנטי וירוס איכותית למחשב שלכם?
☑️ צריכים להוריד שפה לווינדוס שלכם?
רוצים לשדרג את המחשב ולגבות את המידע?
☑️ צריכים עזרה להתקין מחשב חדש?
 
התקנת ms project להורדה

גו-גל – אתר טכנאי מחשבים, תיקוני מחשבים מקצועי, תיקון מחשבים. התקנת ווינדוס 10 ביקור טכנאי ב 150 ₪ בלבד. תיקון מחשב בהרצליה, מעבדת מחשב בהרצליה ,טכנאי מחשבים בהרצליה, זמינות בטלפון : 054-6341248 עד הבית 24/7 ביממה. באתר תמצאו את כל המידע אודות תיקון מכירה ושירות ל מחשב, מעבדת מחשב בעיר, מעבדת מחשב בחולון, מעבדת מחשב בהרצליה, מעבדת מחשב ברעננה, מעבדת מחשב בבתים, ועוד. הביקור כרוך ב 150 ₪ בלבד ! לא כולל מע”מ.

התקנת ms project להורדה – ושמירת המידע שלנו

להיתקע עם בעיה במחשב זה לרוב לא נעים, ווינדוס הינו תוכנה הכרחית במחשב, וחשוב שהיא תעבוד כראוי, ללא שגיאות, וירוסים או איטיות. האתר גוגל מחשבים יעניק לכם שירות מידי אודות טכנאי מחשבים עד הבית, טכנאי בהרצליה, בת”א והסביבה, טכנאי מחשבים עם ניסיון מוכח של עשרות שנים בתחום תיקון מחשבים, תיקון ומכירת מחשבים עד הבית, התקנה בבית הלקוח, תיקון מחשב נייח ונייד, תיקון רכיבים, החלפת דיסק קשיח, שדרוג מחשב ישן, החלפת רכיבים מורכבים, שדרוגי מחשבים, טכנאי במחיר שווה, ובעיקר הכי חשוב ! שירות חיוך ואמינות של טכנאי מחשבים – כי זה המידע שלנו!

התקנת ms project להורדה

טכנאי – עד הבית

באתר טכנאי מחשבים, המספק שירותי תיקוני מחשב,  תיקון מחשבים, טכנאי עד הבית, שירותי מחשבים בכל שעות היממה, תוכלו למצוא מגוון רב של מידע בכל הקשור לטכנאי מחשבים בכל מקום בארץ. באתר טכנאי מחשבים, אתר תיקון מכירה ושירות מחשבים. שירות בכל הארץ מהצפון עד הדרום, טכנאי מחשבים בשומרון ביהודה ובירושלים, תיקון מחשבים נייחים וניידים במחיר לכל כיס, רק לשמור על המחשב:

באתר תוכלו להתעדכן מעת לעת במבצעים חדשות וכל מה שחדש בעולם המחשוב, תיקון מחשב הוא תחום רחב, ותקלות במחשבים שלנו הם אסון שהדחף שלו לתיקון הוא מהיר ומיידי, על כן טכנאי מחשבים עד הבית הוא הפתרון הטוב ביותר עבור תקלות במחשב, נייח או נייד.  בכל זמן טכנאי ל מחשב 24/7 עד הבית………
בכל זמן ובכל עת, האתר יעניק לכם שירות מידי לגבי טכנאי מחשבים עד הבית, טכנאי מחשבים עם ניסיון מוכח של עשרות שנים בתחום המחשוב, תיקון מכירת מחשבים עד הבית, תיקון מחשב נייח ונייד, תיקון מחשבים, החלפת רכיבים, שדרוגי מחשבים, טכנאי במחיר שווה, ובעיקר שירות וחיוך  ואמינות של טכנאי מחשבים – הכי חשוב!.

כמו כן ניתן להנכס לכתובת האתר שלנו תמיד ולהתעדכן  ב   googlle.co.il  ולהינות מהצפייה בתוכן מעניין. תמיד נוסיף תכנים ארט וידאו ומדריכים בכל הנוגע ל מחשבים. אנו גם באתר הפייסבוק שלנו בלינק של טכנאי מחשבים

תיקוני מחשבים בהרצליה
תיקון מחשבים טכנאי מחשבים עד הבית הרופא שלך למחשבים

התיקון למחשב  ב 150 ₪ בלבד ב 90% מהתקלות


האתר החדש, שם בפניכם את הנתון כאשר ביקור של טכנאי עד הבית מסתיים בעלות הביקור לרוב, ללא צורך בהחלפת רכיבים המייקרים את העלות של תיקון המחשב שלכם. כ 90% מביקור טכנאי מחשבים מסתיים בעלות של ביקור ב 150 ₪ בלבד ! האתר החדש גם מציע לכם שדרוג של מחשבים, תיקוני מחשב, שירות של תקלות מחשוב בכל שעות היממה, המחשב לא מגיב? צרו איתנו קשר בהקדם, וחסכו זמן וכסף רב, לא סוחבים למעבדה, ולא טורחים ומתאמצים. באתר טכנאי מחשבים, אתר תיקון מכירה ושירות מחשבים בכל הארץ מהצפון עד הדרום, הגעה עד בית הלקוח, שדרוג מחשבים בשומרון ביהודה ובירושלים, תיקון מחשב נייח ונייד במחיר לכל כיס, רק לשמור על המחשב:

באתר תוכלו להתעדכן מעת לעת במבצעים חדשות וכל מה שחדש בעולם המחשבים, טכנאי מחשבים הוא תחום רחב, ותקלות במחשבים שלנו הם אסון שהדחף שלו לתיקון הוא מהיר ומיידי, על כן טכנאי מחשבים עד הבית הוא הפתרון הטוב ביותר עבור תקלות במחשב, נייח או נייד.
התקנת ms project להורדה

לתגובה

דילוג לתוכן